Blog

Okul İlaçlama

Posted by:

Günümüzde eğitim kurumlarımız haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında yer almaktadır. Okul ilaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Bizlerin geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin oldukça büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir.

Okul ilaçlama konusunu çok önemli olan diğer bir konu ise salgın tipi hastalıkların ilk başlangıçları genellikle eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu sebepler göz önüne alındığı takdirde okul ve dershane tarzı eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

Okul ilaçlama sorunlarınızda ön fizibilite çalışmalarımız uygulama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul ilaçlama müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

0