Blog

Mağaza İlaçlama

Posted by:

Mağaza ilaçlama yaptırır iken profesyonel olarak çalışan ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeli ve de keşif personeli talep etmelisiniz. Uzman keşif personelleri tarafından yerinde yapılacak olan tespitler neticesinde alanın yapısına ve de ilaçlama yapılacak haşerenin cinsine uygun intesit seçimleri yapılabilmektedir.

Alışveriş yapmak hepimizin sosyal hayatımızda önemli bir yer tutmakla beraber alışveriş dışında da oldukça fazla da zaman geçirilen alanlar haline gelmiştir. İnsanların kullanımında olan bu alanlar haşerelerin de sıklıkla karşılaşıldığı alanlardır. Bu tür insan yoğunluğunun oldukça fazla olduğu alanlarda kalıcı hijyeni sağlamak maalesef kolay olmamaktadır.

Bu yüzden mağaza ilaçlama konusunda uzman personeler aracılığı ile doğru ekipmanlar kullanılarak uygulama yapılmalıdır. İstanbul gibi insan yoğunluğun çok fazla olduğu metropollerde mağaza ve alışveriş merkezi ilaçlama çok ayrı bir önem arz etmektedir. Özellikle salgın hastalıklar ya da gribal enfeksiyonların önlenebilmesi açısından bu alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi ve de haşere ve kemirgenlere karşı periyodik ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.

0