Hakkımızda

Metropol ilaçlama – istanbul Böcek ilaçlama

Metropol ilaçlama firması 14 yıldır İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde bulunan 14 şubesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata vermeyi ilke edinmiştir. İlaçlamalarımız metropol ilaçlama firması tarafından uzman bir ekiple Ziraat Mühendisi kontrolünde yapılmaktadır.

Vizyonumuz ;
Çevreye duyarlı,kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla hizmet vermek,müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz ;
Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Tarihçe :
Metropol ilaçlama, tüm haşereler ile mücadele etmek için 1996 yılında kurulan yasal bir ilaçlama şirketidir. Bilinmektedir ki hem taşıdıkları mikroplar, hem de bulaştırdıkları hastalıklar bakımından insanlara en çok zarar veren canlılar böcekler, haşereler, sürüngenler ve kemirgenlerdir. İnsanların sağlık ve refah içinde yaşaması için mutlaka bu canlılardan uzak olması gereklidir. Bizlerde Metropol İlaçlama şirketi olarak toplumumuzda ki her ferdin veya bireyin sağlıklı yaşaması için sizlere en güvenilir hizmeti vermekteyiz. İnsanlar uzun yıllardan beri bu zararlılarla mücadele etmektedirler. Fakat geçmişte yeterli malzemenin olmayışı veya ilaçların etkisinin az oluşu nedeniyle kesin çözüm alınamamaktaydı. Dünyada ilaçlama konusunda tüm gelişmeleri yakından takip edip, son sistem ilaçlama aletlerini kullanmaktayız. Metropol ilaçlama firması olarak gelişen ilaç sanayisini yakından takip edip en etkili ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile uygulama yapmaktayız. İlaçlama elemanlarımızın eğitimlerini şirketimiz bünyesindeki ziraat mühendisleri vermektedir. ilaçlama şirketi olarak hiçbir mekân ve hiçbir böcek ayrımı gözetmeksizin tüm müşterilerimize aynı hizmeti vermekteyiz. Metropol ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktayız. Her ilaçlama sonrası tüm müşterilerimize gerekli evrakları verip il sağlık Müdürlüğü’nden takibi sağlanmaktadır.

İstanbul Böcek İlaçlama Facebookİstanbul Böcek İlaçlama Twitterİstanbul Böcek İlaçlama Google Plus
Ürünlerimiz
21151093121184
Referanslarımız
albarakaakbankiskiisbankasiaraskizilaythyiettkulturdershanesipronetziraatbankasiets
Belgelerimiz
ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz